Do góry

JA Piękna – Magazyn kosmetyczny

Najlepsze fryzury na Sylwestra: piękne i do zrobienia w jedną chwilę!

Lubisz styl lat 60? Jeśli tak, to masz szczęście, bo koniec roku 2020 to fryzury i upięcia właśnie z tym stylu. Moda na szalone lata 60 wraca gównie dzięki kultowemu serialowi Gambit królowej. Stylistyka, muzyką, moda i fryzury zdominują pierwsze miesiące 2021 roku, a kto wie czy nie zostaną z nami na dłużej. Póki co – poznaj fryzury, które są nie tylko piękne i pełne uroku, ale także szybkie w uczesaniu.

Jak się szybko uczesać na Sylwestra – najlepsze fryzury

Fryzury na Sylwestra: upięcia w stylu lat 60

Pierwsze, co warto wiedzieć o fryzurach sylwestrowych to, że lubią one efektowne upięcia. Taki, które rzadko stosujesz na co dzień. Dlatego nawet, jeśli spędzasz Sylwestra w domu i w bardzo okrojonym gronie – sięgnij po ładną sukienkę, a nie po dresy i uczesz sobie uroczą, prostą ale efektowną fryzurę. Najmodniejsza fryzura sezonu to oczywiście charakterystyczny wywinięty bob, w stylu Jackie Kennedy czy Jane Fondy.

Oprócz pełnego objętości boba, prym będą wiodły również fryzury typu bombshell. Czy wiesz, ze była to ulubiona fryzura Sharon Tate? Bardzo popularne staj się obecnie również rozpuszczone, falujące włosy z wysokim i tapirowanym upięciem na czubku głowy. Taką fryzurę lansowała swego czasu Brigitte Bardot i chętnie ozdabiała je za pomocą opaski lub efektownej kokardy.

Skoro już mówimy o spinkach, gumkach i innych akcesoriach do włosów – w latach 60 będą one odgrywały istotną rolę. Jakie akcesoria do włosów warto przygotować na ten sezon?

Fryzury na Sylwestra – akcesoria, opaski i kokardy

Akcesoria do włosów urozmaicą w tym roku twoją sylwestrową fryzurę. Jeśli tylko mas ochotę, wpleć w warkocz aksamitną apaszkę, albo upnij z jej pomocą efektownego koka. Apaszka posłuży też jako opaska do włosów lub kokarda. Do łask w tym roku powróciły też aksamitne grube gumki i kokardy. Ale pamiętaj, że lata 60 nie były skromne – dlatego z powodzeniem możesz sięgać po bardziej wyraziste akcesoria do włosów: grube, mocno zdobione perłami i kamieniami opaski, grube wstążki. Opaski pasują niemal do każdej fryzury- od rozpuszczonych włosów, przez koka aż po wysokie upięcie w nieładzie.

Fryzury na Sylwestra: ozdobne spinki

Spinki w tym sezonie stały się prawdziwą biżuterią i właściwie nosimy je zamiast biżuterii. Dlatego jeśli twoja opaska jest bardzo strojna, wysadzana perłami lub wyszywana ozdobnymi kamieniami – zrezygnuj z kolczyków, lub nałóż jedynie delikatne sztyfty. Spinki do włosów, jakie oferują nam salony mody są w tym sezonie tak strojne, ze mocne i duże kolczyki powodowałyby dysonans i zbyt mocny przepych.  Świetnie wyglądają w większej ilości – zwłaszcza na rozpuszczonych lub lekko podkręconych włosach. Idealnie będą także wyglądały upięte z jednej strony głowy, na podtapirowanej fryzurze.
Mogą być efektowną ozdobą nawet mocno wyszukanych upięć, choć aby stworzyć stylizację dla sylwestra w domu – w zupełności wystarczy jedynie lekko podkręcić włosy i dodać tu i ówdzie kilka spinek, lub przypiąć jedna, efektowną u podstawy koka. Efekt murowany!

banner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *