Do góry

JA Piękna – Magazyn kosmetyczny

Bądź jak królowa: Nutrix Royal Lancome

Nutrix Royal LancomSeria kosmetyków Nutrix Royal sprawi, że poczujesz się jak królowa. Dzięki kremom Lancome twoja skóra stanie się miękka i gładka. Nawet Kleopatra pozazdrościłaby ci tak pięknej skóry.

Nutrix Royal to gama kosmetyków nawilżających. W jej skład wchodzą: Intense Lipid Repair Cream, Deep Repairing – Nourishing oraz Intense Restoring Lipid – Enriched Lotion. Zadaniem wszystkich produktów jest odbudowa zniszczonej skóry, przywrócenie jej odpowiedniego stopnia nawilżenia oraz zapewnienie ochrony przed przesuszeniem i działaniem promieniowania słonecznego. Jedynym minusem kosmetyków Nutrix Royal od Lancome są zawarte w nich substancje zapachowe. Mogą powodować uczulenie u alergików lub osób ze szczególnie wrażliwą skórą.

A jakie właściwości posiadają poszczególne kosmetyki?

  • Intense Lipid Repair Cream od Lancome polecany jest do skóry suchej i bardzo suchej. Ma delikatną konsystencję, bogatą w składniki odżywcze. Dzięki temu produkt łatwo rozprowadza się i szybko wchłania w skórę. Krem zapobiega powstawaniu suchych skórek oraz eliminuje uczucie ścignięcia i szczypania skóry. Przywraca ciału jego naturalną barierę ochronną, złożoną z lipidów i innych związków natłuszczających. Intense Lipid Repair Cream był testowany dermatologicznie – nie jest komedogenny. Zawiera między innymi: masło Shea, proteiny i roślinne olejki.
  • Deep Repairing – Nourishing marki Lancome przeznaczony jest do intensywnej odbudowy zniszczonego i przesuszonego naskórka. Zapewnia skórze nawilżenie, regenerację i wygładzenie utrzymujące się do 24 godzin. W składzie kremu znajdziemy między innymi masło Shea oraz lipidy podobne budową do tych, które znajdują się na skórze człowieka. To dlatego kuracja tym kosmetykiem jest tak skuteczna.
  • Intense Restoring Lipid – Enriched Lotion to ostatni z kosmetyków z gamy Nutrix Royal od Lancome. Polecany jest do pielęgnacji skóry, która całkowicie albo w znacznej części pozbawiona jest lipidowej bariery ochronnej. Zaraz po aplikacji naskórek staje się wygładzony, zmiękczony i nawilżony. Peptydy kasztanowca i kosmetyczne masło Shea zapewniają całodobową ochronę, minimalizują suchość i pomagają w odbudowie komórek skóry.
banner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *