Do góry

JA Piękna – Magazyn kosmetyczny

Paski do wielowarstwowej koloryzacji: Highlighting Foam Strips od Colorcuts

paski piankowe do koloryzacji włosów

Highlighting Foam Strips marki Colorcuts to paski do wielowarstwowej koloryzacji, które ułatwią Ci to żmudne, czasochłonne zadanie. To najnowszy trend w salonach fryzjerskich – skradł serca zarówno klientek, jak i profesjonalistów. Nowość, która skraca czas koloryzacji nawet o połowę, a stworzona została w filozofii zero waste.

Colorcuts tworzy innowacyjne akcesoria fryzjerskie z myślą o ułatwieniu pracy fryzjerów i ekologii. Highlighting Foam Strips to profesjonalne piankowe paski, dzięki którym wykonasz koloryzację każdą techniką. Są odpowiedzią na zapotrzebowanie konsumentek i fryzjerów, którzy pragną sięgać po świadome, ekologiczne rozwiązania. Coraz nowsze gadżety sprawiają, że można wykonywać swoje usługi na coraz wyższym poziomie. Takie są właśnie Colorcuts. Poznaj je bliżej!

Highlighting Foam Strips od Colorcuts

Materiały wykonane są w 80% z recyklingu.

To specjalna, termiczna pianka, która nie niszczy włosów, utrzymując w nich odpowiednią temperaturę, bez obaw o przegrzanie kosmyków. Możesz używać pasków wielokrotnie, prać je ręcznie lub do 3 razy w pralce. Za każdym razem zachowają swoją najwyższą jakość i skuteczność. Pianki nadają się do recyklingu, dzięki czemu żyjesz w zgodzie z naturą. To idealny zamiennik dla aluminiowych, niepraktycznych pasków.

To profesjonalny gadżet fryzjerski, który wyróżni Cię na tle konkurencji. Highlighting Foam Strips to wygoda i oryginalny element zapewniający estetykę pracy. Cieszy oko, jest praktyczny i dzięki niemu zaoszczędzisz mnóstwo czasu. W ciągu dnia zyskasz cenny czas na więcej zadowolonych klientek.

Paski Colorcuts nie zsuwają się z włosów. Są elastyczne, gładkie, szybko się dopasowują, a w kontakcie z wilgocią zyskują dużą przylepność. To niezbędnik, który usprawnia pracę nawet najbardziej doświadczonego stylisty. Różne barwy sprawią, że odróżnisz kolory użytych farb. To pełna kontrola nad wykonywanym zabiegiem fryzjerskim.

paski termiczne do koloryzacji

Dlaczego warto wybrać Colorcuts?

To wyjątkowo precyzyjne paski, w których zakochasz się już po pierwszym użyciu. Nie szeleszczą i nie gniotą się jak tradycyjna folia aluminiowa. Są elastyczne, lekkie i termiczne, a ich odpowiednie docięcie sprawia, że nadają się do koloryzacji najdłuższych pasm. Z łatwością nałożysz farbę nawet przy skórze głowy.

Wielokrotnego użytku paski umożliwiają w pełni kontrolować przebieg koloryzacji. Zestaw składa się z 200 pasków o wymiarach 100×305 mm. To duża oszczędność i najwyższa jakość produktu. Usprawniają pracę także fryzjerom mobilnym oraz doświadczonym osobom, które decydują się na wielowarstwową koloryzację we własnym domu. Innowacyjne gadżety sprawią, że Twój salon stanie się luksusowy.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ColorCuts (@colorcuts.official)

Paski znacznie ułatwiają pracę zwłaszcza niedoświadczonym fryzjerom. Pasemka mogą sprawiać trudności, a dzięki Colorcuts praktykantki zyskają pewność siebie. Koloryzacja przebiegnie szybko i sprawnie. Kolorowe paski sprawiają radość klientkom, które w Twoim salonie poczują się wyjątkowo. Zyskasz prestiż i jednocześnie zadbasz o środowisko.

Wprowadź do swojego salonu fryzjerskiego komfort, wygodę i estetykę – Highlighting Foam Strips od Colorcuts. Zajrzyj na stronę www.colorcuts.mt i zamów paski.

Highlighting Foam Strips

banner