Do góry

JA Piękna – Magazyn kosmetyczny

Poznaj tusze do rzęs, które Cię nie rozczarują. Oto najlepsze produktu na rynku!

Wybierając tusz do rzęs, każda z kobiet zadaje sobie to samo pytanie: który z nich jest najlepszy? Faktem jest, że nie da się tu udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Definicja „ideału” dla każdej z pań może być inna. Jednak da się wskazać na kilka produktów, które znacznie wyróżniają się na tle innych. Czas więc poznać najlepsze tusze do rzęs, jakie są obecnie dostępne w sprzedaży.

tusze do rzęs ranking

Jaki tusz do rzęs jest najlepszy?

Najlepszy tusz do rzęs – czy da się go znaleźć? Otóż wiele zależy od tego, czego panie tak naprawdę oczekują. Niektóre produkty mogą zadbać o wydłużenie włosków, zaś inne o ich podkręcenie i pogrubienie.

Warto przyjrzeć się także swoim włoskom, by rozpoznać, czego one dokładnie potrzebują. Wówczas wybór odpowiedniej maskary będzie znacznie łatwiejszy, niż panie mogły się tego spodziewać.

Oczywiście warto także uwzględnić inne wyznaczniki najlepszego tuszu do rzęs, do których zalicza się np.:

  • bezpieczny i optymalny skład produktu, który nie podrażnia skóry wokół oczu i korzystnie wpływa na kondycję włosków;
  • dobrze wyprofilowana szczoteczka, która pomoże w dotarciu do najmniejszych rzęs i wykonaniu estetycznego makijażu;
  • odpowiednia konsystencja, która poniekąd warunkuje trwałość produktu.

Bazując na powyższych cechach, wybór idealnego tuszu do rzęs dla każdej z kobiet powinien być znacznie łatwiejszy.

Tusze do rzęs, które warto kupić – ranking TOP 4

Czy można wyodrębnić 4 tusze do rzęs, które faktycznie warte są swojej ceny? Okazuje się, że tak! Maskary, które zostały uwzględnione w rankingu TOP 4 wydają się być jednymi z najlepszych produktów, w które faktycznie można zainwestować. Poznajmy je!

1. Tusz do rzęs Nanolash

tusz do rzęs nanolash

Na pierwszym miejscu zawsze znajdują się zwycięzcy. W tym wypadku jest to tusz do rzęs Nanolash. Nie da się ukryć, że kosmetyk ten wyróżnia się jakością premium na tle innych i ciężko byłoby w jego przypadku wskazać najdrobniejsze mankamenty.

Warto rozpocząć od faktu, że producent dał paniom możliwość wyboru. W sprzedaży dostępne są dwie wersje produktu:

To z kolei sprawia, że kobiety mogą wybrać taki rodzaj tuszu, jaki jest im najbardziej potrzebny. Co więcej, oba produkty wyróżniają się świetnie wyprofilowaną, silikonową szczoteczką. Nie sprawia ona najmniejszych problemów podczas malowania rzęs, nawet tych, które są w kąciku oka.

Warto także podkreślić, że tusz do rzęs Nanolash jest produktem trwałym. Nie ma sygnałów odnośnie tego, że zaczyna się on osypywać lub kruszyć w ciągu dnia. Tusz nie rozmazuje się także w kontakcie z wilgocią lub wyższymi temperaturami.

2. Lashcode Mascara

tusz do rzęs lashcode

Kolejną propozycją idealnego tuszu do rzęs jest Lashcode Mascara. Jest to tusz o działaniu wydłużającym i pogrubiającym. Aplikacja jest wyjątkowo prosta, także za sprawą dołączonej do produktu szczoteczki. Jest ona:

  • świetnie wyprofilowana;
  • wykonana z wysokiej jakości silikonu.

Pozwala ona na precyzyjne rozdzielenie włosków i na równomierne rozprowadzenie produktu, bez pozostawiania na rzęsach grudek.

Dodatkowo tusz do rzęs Lashcode Mascara jest produktem wyjątkowo trwałym. Nie rozmazuje się on i nie osypuje nawet po całym dniu noszenia.

3. Lancome Oscillation Power Mascara

Oscillation to tusz, który ma wydłużyć rzęsy i dodać im znacznej objętości. Panie wskazują na to, że faktycznie, już po pierwszej aplikacji widać ogromną różnicę. Tusz ten jest dość dobry pod względem jakości. Jak do tej pory, użytkowniczki nie zauważyły, by produkt znacznie się osypywał czy też kruszył. Niemniej jednak podczas kontaktu z wilgocią, może on zacząć się rozmazywać.

Głównym problemem jest tu jednak szczoteczka. Tusz Oscillation posiada wibrującą szczoteczkę, która jest dość wąska i posiada szeroko rozstawione włókna. To z kolei wymaga ogromnej wprawy w jej użytkowaniu. Jeśli panie zrezygnują z wibracji, wówczas istnieje ryzyko sklejenia się włosków.

4. Max Factor 2000 Calorie Mascara

Kolejnym, ciekawym tuszem do rzęs jest Max Factor 2000 Calorie Mascara. Produkt można bez większych problemów znaleźć w praktycznie każdej drogerii. Wyróżnia się on dość dobrze wyprofilowaną szczoteczką. Posiada ona długie i puszyste włosie, więc nie odbiega od przyjętych standardów. Nie powinna ona utrudnić aplikacji.

Jednocześnie jednym z większych mankamentów wydaje się być trwałość produktu. Niestety, użytkowniczki zgłaszały, iż tusz zaczął się osypywać już na kilka godzin po wykonaniu aplikacji. Dodatkowo dołożenie kolejnych warstw może ten efekt spotęgować.

Ranking najlepszych tuszy do rzęs – podsumowanie

Tusz do rzęs Nanolash z pewnością znacznie wyróżnia się na tle innych produktów. Jednocześnie nie można powiedzieć, że pozostałe maskary odbiegają od współczesnych standardów. Oferują one dobre parametry i względnie wysoką jakość.

Wybierając tusz do rzęs, panie powinny skupić się na tym, by jak najlepiej dopasować go do własnych potrzeb. W ten prosty sposób osiągną zamierzone efekty bez większego wysiłku i stresu.

banner