Do góry

JA Piękna – Magazyn kosmetyczny

Olejek do włosów Nanoil. Alfabet piękna

Włosy to czuły punkt każdej kobiety. Pogorszenie ich wyglądu, nieodpowiednia fryzura, wzmożone wypadanie i każdy ogólnie pojęty dysonans dziejący się z naszymi włosami spędza nam sen z powiek powodujac trwałe pogorszenie nastroju.

Włosy to coś, z czego jesteśmy dumne. Są potwierdzeniem piękna i atrakcyjności, zdradzają dbałość o siebie, definiują kobiecość.

Dlatego każda kobieta z entuzjazmem śledzi nowinki dotyczące pielęgnacji włosów i chętnie próbuje nowości kosmetycznych do włosów.

Na tle wielu produktów do pielęgnacji włosów istnieje taki, który zdecydowanie powinnaś wypróbować. To olejek do włosów Nanoil.

olejek do włosów Nanoil - alfabet piękna

Będziesz zafascynowana innowacyjnością, ekskluzywnością i perfekcyjnie skomponowanym składem. Mile zaskoczy cię troska o twoje włosy, przejawiająca się brakiem parabenów i silikonów w produkcie.

A włosy? Włosy zyskają wygląd, jakiego nie miały nigdy przedtem. Jeśli marzysz kosmykach jak z reklamy szamponu do włosów, wiedz, że teraz może się to ziścić. Olejek Nanoil to swoisty alfabet piękna:

N
jak NAWILŻENIE – zadba on o gospodarkę wodno-lipidową. Nigdy więcej suchych włosów!
A
jak ANTY-AGE – Nanoil to źródło antyoksydantów, odmładzających włosy i spowalniających procesy starzenia
N
jak NATURALNY – Nanoil to siła naturalnych olejków, które mają niebywałą moc regeneracji włosów
O
jak OMEGA-3, -6, -9 – olejek to źródło dobrych kwasów tłuszczowych, bez których zakłócone byłyby wszystkie procesy zachodzące w komórkach
I
jak INNOWACJA – to jedyny tak precyzyjny olejek, dostosowany do 3 porowatości włosów
L
jak LUKSUS – Nanoil jest perfekcyjny, a jego wygląd, zapach i konsystencja sprawiają, że aplikacja staje się luksusowym rytuałem piękna

nanoil - olejek do kazdego rodzaju wlosow

Olejek do włosów Nanoil jako pierwszy i jedyny na rynku zwraca uwagę na porowatość włosów, czyli na to, jaką kondycję mają twoje kosmyki. Dlatego występuje on w 3 wersjach, odpowiednich dla włosów o niskiej, średniej i wysokiej porowatości. Każdy z tych rodzajów włosów wymaga bowiem nieco innych składników i innej pielęgnacji. Nanoil jest precyzyjnie nastawiony na potrzeby włosów. W zależności od tego, czy masz bardzo, umiarkowanie czy słabo zniszczone włosy – Nanoil w każdej z trzech wersji zawiera dokładnie to, czego potrzebujesz, aby je odżywić, ochronić, zregenerować i upiększyć. To rewolucja w podejściu do pielęgnacji włosów.

Na stronie producenta widnieją bardzo precyzyjne opisy klasyfikujące każdą z trzech porowatości włosów. Wystarczy zdefiniować swój typ kosmyków i dobrać do nich odpowiedni olejek Nanoil. Każda z porowatości opatrzona jest zdjęciem, każdy typ włosów jest drobiazgowo opisany. Nie musisz już odwiedzać trychologa, aby określić porowatość swoich włosów!

Naturalna moc olejków obecnych w każdym z 3 kosmetyków Nanoil to najistotniejsza część produktu, która zapewni włosom kompleksową pielęgnację i regenerację. Każda z trzech wersji zawiera kompleks innych olejków pielęgnacyjnych, ponieważ to właśnie naturalne oleje są w stanie najlepiej dostosować się do określonej porowatości włosów. Dzieje się tak dlatego, że owe olejki do włosów mają cząsteczki o różnych rozmiarach i w zależności od kwasów omega, które w nich występują – mają inne właściwości. Dla przykładu: te olejki, które mają małe cząsteczki, będą lepsze dla włosów o niskiej porowatości, gdyż wnikną między ściśle przylegające łuski na ich powierzchni. Oleje o dużych cząstkach (niewnikające) zregenerują i zabezpieczą włosy wysokoporowate, których łuski na powierzchni są mocno rozchylone i odstają od łodygi włosa, odsłaniając ją i narażając na niszczenie. Marka Nanoil poznała strukturę i potrzeby włosów na tyle dobrze, że w każdej wersji olejku umieściła odpowiednio zbilansowane olejki, współgrające z rodzajem i strukturą danego typu włosów. Dzięki temu sięgając po Nanoil dobrany do swojej porowatości, zapewniasz im precyzyjne odżywienie, a to skutkuje włosami pięknymi jak nigdy dotąd.

Olejki Nanoil wzbogacone są o szereg innych, wyjątkowych składników, które zaskakują innowacyjnością. Do najbardziej prestiżowych należą dwie unikalne substancje (baicapil i kerastim), wspierające wzrost włosów i zapobiegające ich wypadaniu.

Olejki do włosów Nanoil zawierają ponadto substancje pielęgnujące i odbudowujące włosy oraz takie, które zabezpieczą kosmyki przed niszczącym działaniem słońca. Należą do nich m.in.: pantenol, keratyna, lanolina, jedwab i witaminy oraz filtr UV. Znane są one ze swoich nieocenionych właściwości do włosów. W żadnym innym produkcie do włosów nie występują one w takim zestawieniu.

Olejek do włosów Nanoil zaskakuje ponadto sposobem użycia. Ma on bowiem nieskończenie wiele zastosowań na włosy. To kilka produktów w jednym. Nanoil to wszechstronny, wielozadaniowy produkt, dzięki któremu możesz:

  1. NATYCHMIAST POPRAWIĆ WYGLĄD WŁOSÓW: nałóż 1-2 porcje olejku na suche włosy od połowy ich długości. Nie spłukuj. Stylizuj włosy jak zwykle.
  2. ZABEZPIECZYĆ I ODŻYWIĆ WŁOSY: nałóż 2-3 porcje olejku na wilgotne włosy po myciu. Susz włosy jak zwykle.
  3. WZMOCNIĆ WŁOSY I CEBULKI: nałóż niewielką ilość olejku na skórę głowy. Pozostaw na godzinę lub kilka godzin. Umyj włosy jak zwykle.
  4. SPOTĘGOWAĆ DZIAŁANIE ODŻYWKI: kilka kropli olejku dodaj do balsamu lub maski do włosów. Pozostaw na kilka minut. Spłucz jak zwykle.
  5. ZABEZPIECZYĆ KOŃCÓWKI WŁOSÓW: kilka kropli olejku wetrzyj w suche lub mokre końce włosów. Nie spłukuj.

nanoil - olejek dla Ciebie

Jeśli jeszcze nie zakochałaś się w Nanoil po uszy, czytając ten artykuł, dowiedz się, że jest on ponadto wolny od parabenów i silikonów i tak bezpieczny, że możesz z powodzeniem nakładać go na skórę głowy, a nie tylko na włosy. Dzięki temu fundujesz swoim włosom pełnowymiarową regenerację. Nanoil to nie tylko obietnice o pięknych włosach, to konkretne rezultaty, które przerosną twoje najśmielsze oczekiwania!

banner