Do góry

JA Piękna – Magazyn kosmetyczny

Niezwykła kolekcja Dior – J’adore

J’adoreDior J’adore to już klasyka. Takiego bogatego zestawu kosmetyków chyba jeszcze nie było. W skład gamy J’adore wchodzą perfumy, olejek do ciała, mleczko do ciała, krem do ciała, mgiełka do włosów, mydło, dezodorant.

Czym zachwycają te produkty?
Zacznijmy od kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji ciała i włosów. Marka Dior pomyślała o całościowej pielęgnacji. Dlatego produkty z serii J’adore posiadają wiele właściwości. Najważniejszymi z nich są: nawilżanie, regeneracja, wygładzanie i odżywianie. Kosmetyki zapewniają skórze miękkość, świeżość i ładny zapach, natomiast włosom – połysk i ładny zapach. Produkty Dior J’adore zawierają między innymi olejek Ylang Ylang, ekstrakty z jaśminu i bawełny oraz substancje perfumujące. Nie są polecane dla osób z wrażliwą skórą ciała lub alergikom.

W kolekcji Dior J’adore znajdziemy także perfumy. Różnią się między sobą wielkością i kształtem buteleczek oraz natężeniem zapachu. Inny jest także sposób aplikacji. Perfumy nakłada się za pomocą atomizera, spryskując skórę, lub aplikatora dołączonego do zakrętki. W linii produktów Dior są także mini wersje perfum, które można zabrać w podróż. Gama J’adore zawiera następujące nuty zapachowe: mandarynka, magnolia, orchidea, róża, fiołek, śliwka i szarłat.

Niezwykłą rzeczą, która wyróżnia kolekcję Dior J’adore spośród innych kosmetyków, są buteleczki i sposób ich wytwarzania. Wyglądem przypominają starożytne amfory. Nawiązują także do kobiecej figury, dla której zwykł projektować Christian Dior. Butelki są ręcznie robione i zdobione. Szyjki zdobione są złotym łańcuszkiem, a uroku perfum dopełniają detale w postaci biżuterii z nazwą projektanta lub kolekcji.

banner