Do góry

JA Piękna – Magazyn kosmetyczny

Feg – Jedna z popularnych

feg

Oryginalna odżywka do rzęs FEG doczekała się wielu podróbek, co świadczy o jej popularności. Rozpoznać można ją po specjalnym druku 3D i hologramie. To jedno ze skuteczniejszych serum wzmacniających i zagęszczających rzęsy o naturalnym działaniu. Opakowanie utrzymano w bardzo chłodnej kolorystyce.

Właściwości FEG:

  • wzmacnia, zagęszcza i wydłuża rzęsy
  • regeneruje włoski i skórę powiek
  • odżywia i zapobiega łamliwości rzęs

FEG to nawet dużo naturalnych ekstraktów roślinnych i składników aktywnych, które zostały dobrane w taki sposób, aby pielęgnować zarówno rzęsy, jak i skórę wokół oczu. Wśród kilkunastu substancji znajdziemy m.in. zieloną herbatę o działaniu antyoksydacyjnym, odżywczy ekstrakt z granatu, odświeżający ekstrakt z ogórka oraz zapewniający regenerację wyciąg z pestek dyni. Skład jest w miarę naturalny, wzbogacony o kompleks witaminowy.

Produkt został przebadany dermatologicznie i okulistycznie na wypadek ewentualnych podrażnień lub zmian w kolorze siatkówki, których nie wykazano.

Dla kogo?

Wzmacniające serum do rzęs FEG stworzono dla kobiet, które marzą o pięknych i zdrowych rzęsach. Jest odpowiednie dla każdego typu skóry, także wrażliwej, suchej lub łojotokowej. Po FEG mogą sięgnąć kobiety w każdym wieku, których problemem są osłabione codziennym makijażem lub regularnymi zabiegami rzęsy.

Kształt aplikatora a sposób użycia

To kolejne serum do rzęs o standardowym, cienkim i długim pędzelki. Odżywka do rzęs FEG nakłada się dzięki niemu bez większych problemów, mimo że nie jest on tak precyzyjny, jak w innych propozycjach. Serum należy stosować raz dziennie, aplikując na oczyszczone rzęsy u ich nasady. W przypadku nałożenia nadmiernej ilości produktu usunąć nadmiar, który się nie wchłonął np. wacikiem lub spłukując letnią wodą. Odżywkę FEG należy stosować nieprzerwanie przez okres minimum 4 miesięcy.

banner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *