Do góry

JA Piękna – Magazyn kosmetyczny

Nanolash – Kobiecy numer jeden

nanolash najlepsza odżywka do rzęs

Bezkonkurencyjna odżywka do rzęs Nanolash znacząco wysuwa się na prowadzenie wśród polecanych przez kobiety produktów. Przyspiesza wzrost rzęs w naturalny sposób już w pierwszych tygodniach aplikacji, a efekty utrzymują się najdłużej. Do tego wygląda rewelacyjnie za sprawą smukłego, eleganckiego opakowania w matowej czerni.

Kluczowe właściwości Nanolash:

  • przyspiesza wzrost dla efektu 2x dłuższych rzęs
  • odżywia i nawilża tym samym wzmacniając włoski
  • pogrubia rzęsy, zagęszcza i podkreśla linię rzęs
  • przyciemnia włoski, dodaje im blasku i elastyczności
  • tworzy barierę ochronną, zapobiegając niszczeniu rzęs
  • ogranicza wypadanie rzęs i stymuluje wzrost baby lashes

Odżywka do rzęs Nanolash to nie jest zwykły produkt wzmacniający. Oprócz tego, że pielęgnuje rzęsy oraz skórę powiek za sprawą naturalnych substancji odżywczych, skutecznie stymuluje także wzrost włosków. Formuła bogata w ekstrakty roślinne m.in. wyciąg ze świetlika lekarskiego i bezpieczne substancje o działaniu aktywnym to zdecydowana zaleta tego produktu. Skład jest krótki, ale skondensowano w nim wszystko to, czego potrzebują rzęsy.

To kosmetyk nietestowany na zwierzętach, za to przebadany po czujnym okiem specjalistów. Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, silikonów i parabenów.

Dla kogo?

To najlepsze serum do rzęs dla osób o cienkich, krótkich i wypadających w nadmiarze włoskach. W każdym przypadku działa tak samo skutecznie, co potwierdzają tysiące pozytywnych recenzji Nanolash napływających z całego świata. Odżywka do rzęs Nanolash nadaje się także do pielęgnacji brwi. Można używać jej również, kiedy mamy przedłużane rzęsy (nie rozpuszcza kleju) lub makijaż permanentny (nie odbarwia kresek). Odżywka do rzęs Nanolash to produkt wzmacniający nie tylko naturalnie słabe i niewidoczne rzęsy, ale również te osłabione zabiegami kosmetycznymi lub w wyniku choroby.

Kształt aplikatora a sposób użycia

Nanolash to serum, które zostało zaprojektowano tak, aby nie stwarzać problemów przy aplikacji, wnikać do cebulek rzęs i działać intensywnie. Umożliwia to cienki aplikator z syntetycznego włosia o niebywałej elastyczności. Ten niewielki pędzelek ma dwie zalety: jest miękki i ma intensywnie pomarańczowy kolor, co ułatwia precyzyjne manewrowanie tuż przy linii rzęs i nakładanie bezbarwnego serum tam, gdzie powinno trafić. Aplikator odżywki do rzęs Nanolash jest precyzyjny, a dzięki niemu codzienne stosowanie kosmetyku zajmuje nie więcej niż 2 minuty. Oczywiście nie licząc czasu poświęconego na wcześniejsze przygotowanie powiek np. demakijaż.

Więcej informacji na stronie producenta: nanolash.pl

banner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *