Do góry

JA Piękna – Magazyn kosmetyczny

Revitalash – Dobra propozycja

revitalash

Kolejna propozycja, która pojawia się na liście popularniejszych wśród kobiet odżywek to Revitalash. Odżywia i wzmacnia rzęsy od nasady, widocznie poprawiając ich ogólną kondycję. Prezentuje się ładnie, jest jednak jednym z najdroższych serum stymulujących wzrost rzęs. Przynosi rezultaty po ok. 1,5 miesiącu regularnego stosowania.

Właściwości Revitalash:

  • wydłuża, pogrubia i wzmacnia rzęsy
  • upiększa i podkreśla spojrzenie
  • odbudowuje mikrouszkodzenia rzęs

Odżywka do rzęs Revitalash zapewnia włoskom wokół oczu dobre nawilżenie i odżywienie, a jednocześnie upiększa je, ponieważ łączy naturę z zaawansowanymi technologiami. Formuła Revitalash to aktywne molekuły wzbogacone o witaminy i wyciągi roślinne z m.in. żeń-szenia, pszenicy, nagietka, zielonej herbaty, palmy sabałowej oraz miłorzębu. Skład jest bardzo obszerny i jest mieszanką różnych substancji, które mają wspierać rzęsy.

Serum Revitalash przetestowano dermatologicznie i oftamologicznie pod względem pojawiania się ewentualnych uczuleń, alergii lub zmian w kolorze siatkówki.

Dla kogo?

Historia produktu pokazuje, że został on stworzony dla osób, których rzęsy są osłabione w wyniku chorób i przewlekłego leczenia. Zespół dr Brinkenhoffa stworzył formułę serum specjalnie dla swojej chorej żony. Odżywka do rzęs Revitalash to dobra opcja dla osób, których rzęsy nie mają satysfakcjonującej długości, są krótkie, cienkie i rzadkie.

Kształt aplikatora a sposób użycia

Revitalash występuje w trzech pojemnościach 1, 2 lub 3.5 ml, które przeznaczono odpowiednio na 7 tygodni, 3 miesiące lub pół roku codziennej kuracji. Aplikację ma ułatwiać cienki pędzelek, którym łatwo można manewrować w okolicy oczu. Warunkiem osiągnięcia rezultatów jest nieprzerwana aplikacja, nakładanie serum tylko u nasady rzęs i wykonanie uprzednio dokładnego demakijażu i osuszenia skóry powiek.

banner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *