Do góry

JA Piękna – Magazyn kosmetyczny

Rzęsy w kępkach DIY Lash Extensions – zalety rzęs do aplikacji w domu!

profesjonalny zestaw do przedłużania rzęs

Przedłużanie rzęs stało się już standardowym zabiegiem kosmetycznym. Trwała stylizacja włosków, nie jest jednak rozwiązaniem dla każdej kobiety. Wobec tego, na rynku pojawiły się kępki DIY Eyelash Extensions, do samodzielnej aplikacji. Jakie są więc wady i zalety tego produktu?

Czym są kępki DIY Lash Extensions?

Kępki DIY Lash Extensions to absolutna nowość na rynku kosmetycznym. Są to rzęsy do samodzielnej aplikacji w domu, które deklarują odmianę spojrzenia w jedynie 10 minut. Właśnie tyle ma wynosić ich przyklejenie, nawet w przypadku pań, które nie mają w tym zakresie żadnego doświadczenia.

Gotowe kępki do stylizacji rzęs od Nanolash to produkt z segmentu premium. Do ich najważniejszych wyznaczników zaliczają się:

 • miękkość i elastyczność – sztuczne włoski idealnie dopasowują się do kształtu oka, a także komponują z naturalnymi rzęsami;
 • czarny pasek – pozwala ukryć łączenie pomiędzy sztucznymi i naturalnymi włoskami;
 • możliwość samodzielnej aplikacji, która utrzyma się do 5 dni.

Dzięki wspomnianym już wyznacznikom, gotowe kępki rzęs do domowej aplikacji zyskują sobie coraz to większe grono zwolenniczek. Stały się one świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które nie chcą niszczyć swoich włosków trwałym przedłużaniem.

profesjonalny zestaw do przedłużania rzęs

Jakie są zalety kępek DIY Lash Extensions?

Kępki do samodzielnej aplikacji w domu są jednym z wyjątkowych produktów, jakie pojawiły się na rynku w ostatnim czasie. Bardzo szybko sztuczne rzęsy do aplikacji w domu wzbudziły zainteresowanie wśród kobiet. Warto więc poznać największe zalety kępek DIY Lash Extensions. Można do nich zaliczyć:

 • wykonanie samodzielnej aplikacji w jedynie 10 minut – właśnie tyle potrzeba, by zachwycać spojrzeniem;
 • trwałość do 5 dni – oczywiście aplikację można zdjąć wcześniej;
 • opakowanie zawiera 36 kępek w 3 rozmiarach i 8 modelach do wyboru – kępki w rozmiarze 10, 12 i 14 mm pozwalają na wykonanie rzęs typu Russian Volume lub delikatnej stylizacji;
 • możliwość zakupu całego zestawu do przedłużania rzęs – oprócz rzęs znajduje się w nim także bonder, sealer, remover i pęseta do rzęs od Nanolash;
 • kępki do samodzielnej aplikacji perfekcyjnie imitują naturalne włoski
 • możliwość uzyskania estetycznego efektu;
 • czarny pasek – dzięki niemu można sprytnie ukryć linię łączenia;
 • kępki do użytku profesjonalnego i domowego.

Jak więc łatwo można zauważyć, kępki DIY Lash Extensions to produkt, który oferuje wiele korzyści. Dzięki niemu każda z kobiet może wykonać samodzielną aplikację rzęs w jedynie 10 minut, nie wychodząc przy tym z domu.

profesjonalny zestaw do przedłużania rzęs

Warto zwrócić uwagę, że kępki DIY Eyelash Extensions są cruelty-free, co niewątpliwie przemawia na ich korzyść.

Czy kępki DIY Lash Extensions mają jakieś wady?

Nie da się w żaden sposób podważyć zalet produktu od Nanolash. Kępki do samodzielnej aplikacji wydają się być rozwiązaniem idealnym. Tak naprawdę, próżno doszukiwać się w nich jakichkolwiek wad.

Gotowe kępki rzęs do domowej aplikacji od Nanolash są stworzone z myślą o potrzebach współczesnych kobiet. Dzięki nim panie mogą wykonać praktycznie dowolną stylizację, a jednocześnie nie martwić się tym, że uszkodzi ona naturalne włoski.

Bonder Nanolash dodatkowo pozwala ujednolicić kolor rzęs, a także gwarantuje trwałość wykonanej aplikacji nawet do 5 dni. Ciężko więc doszukać się jakichkolwiek wad w kępkach DIY Lash Extensions.

profesjonalny zestaw do przedłużania rzęs

Nanolash kępki DIY Lash Extensions – podsumowanie

Kępki DIY Eyelash Extensions to produkt premium, stworzony z myślą o potrzebach każdej z kobiet. Sztuczne rzęsy do samodzielnej aplikacji w domu pozwolą na wykonanie dowolnej stylizacji rzęs, w zaledwie 10 minut.

Nie da się zakwestionować korzyści, jakie płyną z samodzielnego przedłużenia rzęs w domu. Z drugiej zaś strony, ciężko znaleźć jakiekolwiek wady kępek do domowej aplikacji.

Śmiało można wskazać, że kępki DIY Lash Extensions są idealnym wyborem, dla każdej kobiety, która marzy o uwodzicielskim spojrzeniu w kilka minut!

banner