Do góry

JA Piękna – Magazyn kosmetyczny

Xlash – Dobrze oceniana

xlash

Xlash to standardowa odżywka do rzęs, której zadaniem jest wsparcie i przyspieszenie wzrostu rzęs w kilkutygodniowym okresie jej stosowania. Jej formuła opiera się na naturalnych składnikach odżywczych, które codziennie dbają o cebulki rzęs. Wizualnie szaro-fioletowe serum Xlash nie wyróżnia się niczym szczególnym.

Właściwości Xlash:

  • zapewnia wzmocnienie i wydłużenie
  • zagęszcza i podkreśla rzęsy przez przyciemnienie
  • pielęgnuje skórę powiek

Formuła serum do rzęs Xlash to połączenie naturalnych ekstraktów i substancji pochodzenia roślinnego. W składzie znajdują się m.in. wyciąg z czerwonego koralowca, owoce chebułowca, liście urzetu barwierskiego, wyciąg z czarnuszki siewnej, a także korzenia rdestu. Odżywka do rzęs Xlash zawiera także dwa olejki: z rokitnika i słonecznika. Skład jest bogaty i naturalny, co oznacza, że skupia się głównie na działaniu wzmacniającym.

Skuteczność i bezpieczeństwo produktu Xlash od marki Naturmedicin zostały przebadane i przetestowane pod okiem specjalistów, nie wykazano działań niepożądanych.

Dla kogo?

Odżywka do rzęs Xlash to serum przeznaczone do pielęgnacji krótkich, rzadki, słabych i uszkodzonych rzęs. Odpowiedni produkt dla każdej pełnoletniej osoby, która chce zapewnić swoim rzęsom wzmocnienie. Raczej nie sprawdzi się u osób oczekujących diametralnej zmiany wyglądu rzęs. Przeciwwskazaniami do stosowania są m.in. alergie, ciąża lub okres karmienia piersią.

Kształt aplikatora a sposób użycia

Kolejny produkty, do którego stosowania przeznaczono cienki pędzelek. Aplikator jest niewielki i dość wygodny, dlatego dzięki niemu użycie serum do rzęs Xlash nie zajmuje wiele czasu i jest proste. Produkt rozprowadza się równomiernie u nasady górnych rzęs za jednym pociągnięciem pędzelka. Przed użyciem należy jednak pamiętać o dokładnym demakijażu, oczyszczeniu i osuszeniu skóry powiek. W trakcie aplikacji warto pilnować, aby nie użyć zbyt dużo produktu, bo nadmiar może podrażnić oko. Konieczne jest codziennie stosowanie Xlash przed około 4 miesiące.

banner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *