Do góry

JA Piękna – Magazyn kosmetyczny

Kosmetyki Clarins – Eau des Jardins: krem do ciała, żel pod prysznic, tonik

Clarins – Eau des JardinsKosmetyki pielęgnacyjne i myjące, które pachną tak samo? Tak, to możliwe. Marka Clarins stworzyła dla nas serię Eau des Jardins, w której znajdziemy: krem do ciała, żel pod prysznic i tonik. Jak sprawdzają się produkty z tej serii?

Krem do ciała Eau des Jardins marki Clarins zamknięty jest w tubce o pojemności 200 ml. Opakowanie zdobione jest kolorowymi plamkami, które imitują kwiaty. Krem należy ustawiać na zakrętce, dzięki czemu jego resztki mogą swobodnie spływać na dół, a my możemy wykorzystać kosmetyk do końca. Produkt posiada delikatną konsystencję i przyjemny zapach. Łatwo rozprowadza się na skórze, szybko wchłania się i nie pozostawia tłustych śladów. Krem do ciała Eau des Jardins wygładza, nawilża i odżywia skórę. Nie zawiera składników fotouczulających. W składzie znajdziemy zaś witaminę E, aromatyczne olejki oraz ekstrakty z czarnej porzeczki, buku i jarzębiny.

Żel pod prysznic Eau des Jardins od Clarins zamknięty jest w okrągłej, 100 ml butelce. Podobnie jak krem do ciała, został ustawiony do góry nogami. Stąd z łatwością wydobędziemy ostatnie kropelki żelu. Kosmetyk posiada właściwości myjące i oczyszczające. Zawiera wyciąg z grapefruita, pomarańczy, czarnej porzeczki i aloesu. Składniki łagodzą podrażnienia, nawilżają i zmiękczają naskórek. Żel pod prysznic można stosować do codziennej pielęgnacji skóry ciała. Produkt nie jest fotouczulający.

Ostatni z zestawu Eau des Jardins marki Clarins jest tonik, zwany także wodą pielęgnacyjną. Zamknięty jest w 100 ml butelce o zielono – pomarańczowym zabarwieniu. Tonik można wetrzeć w twarz za pomocą dłoni, płatków kosmetycznych lub rozpylić bezpośrednio na skórę. Doskonale nadaje się do odświeżenia cery, zregenerowania jej i lekkiego oczyszczenia. Tonik Clarins zawiera olejki z grapefruita, cytryny, bergamotki, czarnej porzeczki i pomarańczy.

banner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *