Do góry

JA Piękna – Magazyn kosmetyczny

Jak nakładać róż do policzków?

Jak nakładać róż do policzków?Róż do policzków to kosmetyk, który zapewnia twarzy zdrowy i naturalny wygląd oraz wyrównuje jej proporcje. Dlatego każda z dziewczyn powinna wiedzieć, w jaki sposób nanosi się ten kosmetyk. Bo niestety niektóre z nas nakładają zbyt dużo różu na kości policzkowe. W efekcie uzyskują sztuczny wygląd i mało perfekcyjny makijaż. Linia zaaplikowania kosmetyku jest widoczna i źle zblendowana z innymi produktami kolorowymi.

Pędzelek do aplikowania różu do policzków

Akcesoriów do makijażu jest mnóstwo. Jednak to nakładania różu do policzków powinnaś mieć odpowiedni pędzelek. Najlepszy jest taki z krótkim włosiem ściętym pod niewielkim kątem. Trzonek musi być na tyle długi, by było nam wygodnie trzymać go w dłoni. Różu do policzków nie należy nakładać miękkimi i puszystymi pędzlami, w tym tzw. puszkami – pozostawiają one nierównomierne ślady. Nie używaj także płaskich pędzli, którymi zwyczajnie nie można konturować twarzy.

Jak nakładać róż do policzków?

Na pędzelek nabierz odrobinę kosmetyku; nadmiar otrzep. Jeżeli na policzki nałożysz zbyt dużo różu, będziesz wyglądała nieładnie. Pora na szeroki uśmiech – tylko w taki sposób dokładnie zobaczysz miejsce, w którym musisz zaaplikować produkt. Od środka policzka, czyli kości policzkowych, w kierunku skroni nanoś róż. Ciemniejszy róż do policzków nakładaj na wierzch kości policzkowych, a jaśniejszy – tuż pod; rozetrzyj nim także wcześniej zaaplikowany kosmetyk – granica między dwoma odcieniami nie może być widoczna. Odrobinę różu nałóż również na czoło i linię podbródka. Róż do policzków wykorzystać można w inny sposób: zastąpi cienie do powiek.

banner

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *