Do góry

JA Piękna – Magazyn kosmetyczny

Często prostujesz włosy? Z Nanoil Heat Protectant Spray to nie problem!

Prostowanie włosów wymaga użycia bardzo wysokiej temperatury. Oczywiście im częściej to robimy, tym większa szansa, że je poniszczymy. Mamy kilka trików, dzięki którym prostowanie będzie bezpieczniejsze. Oprócz tego zamieszczamy recenzję najnowszego hitu kosmetycznego, czyli Heat Protectant Spray marki Nanoil. Czy dzięki niemu możesz prostować włosy do woli? W tym artykule poznasz odpowiedź na to pytanie. 

polecany spray termoochronny Nanoil

Jak prostować włosy, aby ich nie zniszczyć? 

Prostowanie włosów może je zniszczyć, ale jest kilka sposobów i jeden kosmetyk, który może to ryzyko zminimalizować. Poznajcie je już teraz.

– Dobra prostownica to podstawa –

Prostownice starego typu są bardziej szkodliwe dla włosów, niż te najnowocześniejsze. Nowe, wysokiej klasy sprzęty są wyposażone w funkcje, które mają za zadanie chronić włosy. Oprócz tego mają do wyboru różne temperatury i warto wtedy z nich korzystać. Pamiętaj, że im wyższa temperatura, tym większe ryzyko zniszczeń. Z tego powodu radzimy nie wybierać temperatury wyższej niż 180 stopni.

– Prostuj tylko suche włosy –

Mokre włosy mają otwarte łuski i są o wiele bardziej narażone na zniszczenia. Z tego powodu nigdy nie powinnaś prostować mokrych, a nawet wilgotnych włosów. Może to doprowadzić nawet do ich spalenia. Niektóre sprzęty są specjalnie przystosowane do prostowania mokrych włosów, jednak z reguły są jednocześnie bardzo drogie.

– Stosuj kosmetyki termoochronne – 

Ostatni, najważniejszy punkt to regularne stosowanie kosmetyków termoochronnych. Powinno się to robić zawsze przed użyciem prostownicy (czy też lokówki lub suszarki). Zalecamy więc po prostu trzymanie takiego kosmetyku obok sprzętu do stylizacji i sięgać po niego regularnie. Do wyboru mamy wiele produktów, a my jak zawsze polecimy Wam najlepszy, a jest nim Heat Protectant Spray od Nanoil.

3 powody, dlaczego Nanoil Heat Protectant Spray jest najlepszy 

1. Prawdziwa uniwersalność 

Termo spray Nanoil jest najlepszy przed prostowaniem włosów, ale nie tylko. Okazuje się, że jest on o wiele bardziej wielofunkcyjny! Świetnie sprawdzi się także na wilgotnych włosach jeszcze przed suszeniem, bądź przed używaniem lokówki. Jednak to nie wszystko, dobrze ochroni włosy także przed promieniami słonecznymi.

2. Świetny skład i formuła 

Bazą produktu jest woda, dzięki czemu kosmetyk nie obciąża nawet najdelikatniejszych i cienkich włosów. Poza tym skład jest krótki i nie znajdziemy tutaj substancji, które są zbędne. Najważniejsze są natomiast aktywne polimery, które osłaniają włosy przed ciepłem. Poza tym warto wyróżnić hydrolizowany jedwab, który działa na włosy genialnie! Dzięki małym cząsteczkom bez problemu wnika we włosy, a następnie je nawilża i regeneruje. Formuła jest bardzo lekka i wystarczy zaledwie kilka psiknięć, aby pokryć całe włosy, a jednocześnie ich nie obciążyć.

3. Natychmiastowe i długofalowe efekty 

Termo spray jest jednym z tych kosmetyków, których efekty widać i czuć natychmiastowo. W produkcie Nanoil otrzymujemy ochronę aż do 220 stopni. Oczywiście nie znaczy to, że powinnyśmy w takiej temperaturze prostować włosy, ale dobrze mieć aż tak wysoką tarczę ochronną. Poza tym od razu po aplikacji włosy pięknie lśnią, wyglądają zdrowiej, a nawet są przyjemniejsze w dotyku. Warto wspomnieć także o tym, że spray skutecznie przedłuża trwałość idealnie wygładzonych włosów, a także ułatwia modelowanie fryzury.

polecany spray termoochronny Nanoil

Mając Nanoil Heat Protectant Spray nawet częste prostowanie włosów to nie problem! Nie czekaj i zamów go już teraz na stronie www.nanoil.pl 

banner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *