Do góry

JA Piękna – Magazyn kosmetyczny

Beautylash – Na plus

beautylash

Profesjonalne serum stymulujące wzrost rzęs z aktywnym składnikiem wzmacniającym to odżywka do rzęs Beautylash, która zajmuje jedno z dalszych miejsc w rankingu. Nie prezentuje się zbyt elegancko, ale zawiera parę ciekawych substancji pielęgnujących, które przy regularnej aplikacji wpływają na wzrost zdrowych rzęs i brwi.

Właściwości Beautylash:

  • wydłuża fazę wzrostu rzęs
  • przyciemnia, zagęszcza i wydłuża
  • wzmacnia i dodaje rzęsom zdrowia

To produkt, który może wpłynąć na pozytywną zmianę wyglądu rzęs już w kilka tygodni za sprawą starannie opracowanego połączenia składników aktywnych. Składnikiem aktywnym jest tutaj bimatoprost, który odpowiada za wzrost. Wzbogacono go syntetyczne składniki zmiękczające i wygładzające, ale niestety nie znajdziemy tutaj żadnych ekstraktów lub olejków roślinnych. Odżywka do rzęs Beautylash jest zatem jedną z mniej naturalnych.

Serum Beautylash zostało przetestowane na określonej grupie badawczej, co potwierdziło, że nie wywołuje alergii i nie ma związku z pigmentacją siatkówki.

Dla kogo?

Odżywka do rzęs Beautylash to dobra kuracja w przypadku rzęs, które są z natury cienkie, krótkie, rzadkie i podatne na wypadanie. Mogą sięgnąć po nią także osoby, których rzęsy zniszczone zostały zabiegami wydłużania, regularnym przyklejaniem sztucznych rzęs, a nawet chemioterapią. To serum poleca dla każdego kto ma problem z rzęsami, także z powodu wieku.

Kształt aplikatora a sposób użycia

Beautylash to odżywka do rzęs, która ma ergonomiczny aplikator umożliwiający sprawne nałożenie serum na linię oka. To pędzelek zaprojektowany na wzór tych stosowanych w eyelinerach, dlatego nie ma większego problemu ze stosowaniem tego kosmetyku. Wystarczy jedna aplikacja dziennie, najlepiej na noc tuż przed pójściem spać, tylko na górną linię rzęs. Ważna zasada to nakładanie Beautylash wyłącznie na dokładnie oczyszczone z makijażu i zanieczyszczeń powieki. Serum nie powinno spłynąć do oczu ani być nałożone na włoski.

banner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *