Do góry

JA Piękna – Magazyn kosmetyczny

Zabiegi wyszczuplające: body mix, drenaż limfatyczny, peeling antycellulitowy, mezoterapia bezigłowa.

zabiegi wyszczuplajaceNie ma chyba takiej kobiety, która nie chciałaby być szczupła i zgrabna. Jeżeli Matka Natura nie obdarzyła cię figurą supermodelki, nie martw się – z pomocą przyjdą ci zabiegi wyszczuplające. Najpopularniejsze i najbardziej skuteczne z nich to: body mix, drenaż limfatyczny, peeling antycellulitowy, mezoterapia bezigłowa.

Body mix to zabieg wyszczuplający, który łączy w sobie kilka funkcji. Posiada właściwości lasera, przyrządu do krioterapii, masażu ciśnieniowego i fotostymulacji. Zabieg body mix polega na naświetlaniu konkretnych części ciała. W efekcie pobudzone zostają naczynia krwionośne i komórki skóry. Rozbiciu ulegają cząstki tłuszczu, przyspieszony zostaje metabolizm spalania tłuszczu, a skóra staje się ujędrniona i gładka.

Kolejnym zabiegiem wyszczuplającym jest drenaż limfatyczny. W jego trakcie dochodzi do wytworzenia ciepła, które powoduje zmniejszenie się złogów tłuszczów obecnych pod skórą i oczyszczenia organizmu. Na skórę nakładane są specjalne kosmetyki lub maseczki rozgrzewające. Następnie ciało owija się folią; potem klientka zakłada specjalny kombinezon, który wypełniony jest powietrzem pod ciśnieniem.

Peeling antycellulitowy ma za zadanie pomóc zwalczyć nagromadzone pod skórą grudki tłuszczu. Ten zabieg wyszczuplający wykonuje się przy pomocy kremów i olejków. Dzięki niemu skóra jest wygładzona, odżywiona i ujędrniona. Zabieg wykonać można także w domu.

Mezoterapia bezigłowa to kolejny zabieg wyszczuplający. Polega na wprowadzeniu do głębszych warstw skóry substancji odżywczych i pielęgnacyjnych. Ich dobór uzależniony jest od potrzeb i rodzaju skóry pacjenta. Podczas zabiegu nie stosuje się igieł, a efekty są prawie natychmiastowe.

banner