Do góry

JA Piękna – Magazyn kosmetyczny

To prawdziwy hit w kosmetyce! Maseczka nawilżająca ze śluzem ślimaka i złotem, Golden Snail

Złoto i śluz ślimaka to dość oryginalne połączenie dwóch aktywnych substancji. Skórze twarzy zapewniają odżywienie, nawilżenie i wzmocnienie. Czy odważyłabyś się zastosować taki produkt? Jeśli tak, to wypróbuj maseczkę Golden Snail Hydro Gel Mask 24k Gold od SKIN79.

Kosmetyki ze śluzem ślimaka, w tym maseczka Golden Snail Hydro Gel Mask 24k Gold marki SKIN79 są bardzo skuteczne. Dlaczego? Ponieważ bogaty jest w wiele składników, które korzystnie wpływają na skórę. Zaliczymy do nich między innymi: elastynę, kolagen, kwas glikolowy, alantoinę, proteiny, przeciwutleniacze, witaminy i naturalne antybiotyki. Ich podstawowym zadaniem jest regeneracja uszkodzonego naskórka, ujędrnienie skóry, wygładzenie zmarszczek i rozjaśnienie przebarwień. Ponadto, maseczka Golden Snail Hydro Gel Mask 24k Gold marki SKIN79 redukuje wolne rodniki, łagodzi podrażnienia, ogranicza wydzielanie nadmiernych ilości sebum. Dzięki kosmetykowi twarz jest nawilżona, gładka i promienna.

Jak stosuje się maseczkę Golden Snail Hydro Gel Mask 24k Gold od SKIN79? Produkt polecany jest do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Maskę nanosi się na oczyszczoną i wypeelingowaną skórę twarzy na około 30 minut. Kosmetyk ma postać żelowego arkuszu, który dokładnie przylega do twarzy. Wszystkie składniki odżywcze przenikają do głębszych warstw skóry.

W maseczce Golden Snail Hydro Gel Mask 24k Gold marki SKIN79 oprócz płatków złota i śluzu ślimaka znajdują się także… sproszkowane gniazda ptaków. W ich skład wchodzą algi, mchy i trawy. Są one źródłem białka, które korzystnie wpływa na skórę twarzy. Na pomysł dodawania śluzu ślimaka i ptasich gniazd do kosmetyków wpadli Koreańczycy. Mieszkańcy Azji znani są z nieco dziwnych pomysłów. Wystarczy jednak spojrzeć na ich gładkie i piękne twarze, aby wypróbować produkty stworzone na bazie naturalnych składników.

banner

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *