Do góry

JA Piękna – Magazyn kosmetyczny

Realash – Tuż za podium

realash

Kolejna z propozycji wybierana najczęściej przez osoby, którym zależy na naturalnym wzmocnieniu rzęs i zapewnieniu im wzrostu to odżywka do rzęs Realash. Opakowana w bardzo apteczny flakonik formuła upiększa rzęsy w 14-30 dni, jeśli jest stosowana zgodnie ze wszystkimi wytycznymi określonymi przez producenta.

Właściwości Realash:

  • wydłuża i zagęszcza rzęsy
  • zapobiega wypadaniu osłabionych rzęs
  • wzmacnia włoski od nasady
  • pielęgnuje skórę wokół oczu

Realash to wzmacniające serum do rzęs, na którego skuteczność wpływa kompozycja naturalnych składników pielęgnujących z pantenolem, aktywnymi peptydami i aminokwasami. Wśród naturalnych ekstraktów wzbogacających tę odżywkę znajdują się m.in. wyciągi z tataraku, nagietka lekarskiego oraz lnu. Ogólnie skład jest w miarę dobrze dopracowany i nawet bogaty.

Odżywka do rzęs Realash została przebadana przed dermatologów oraz okulistów, którzy nie stwierdzili występowania podrażnień lub alergii.

Dla kogo?

Serum wzmacniające tego typu to jedna z lepszych opcji dla kobiet, których rzęsy są osłabione ze względu na różne czynniki szkodliwe. Odżywka do rzęs Realash jest dobrym narzędziem do poprawy kondycji nadmiernie wypadających, kruszących się rzęs. Sprawdzi się u osób, którym zależy na subtelnym podkreśleniu swojego spojrzenia.

Kształt aplikatora a sposób użycia

Odżywka Realash to produkt łatwy w użyciu ze względu na cienki pędzelek zaprojektowany na wzór tych stosowanych w eyelinerach. Sposób użycia opiera się na dwóch krokach i tylko wykonanie ich obu gwarantuje jakiekolwiek efekty. Po pierwsze, należy dokładne zmyć makijaż i osuszyć skórę wokół oczu. Po drugie, delikatnie nanieść odżywkę na górną powiekę. Aplikator dobrze dociera do nasady rzęs. Trzeba tylko pamiętać, żeby Realash trzeba stosować codziennie wieczorem minimum przez 3 miesiące.

banner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *