Do góry

JA Piękna – Magazyn kosmetyczny

Quickmax – Kolejne miejsce

quickmax

Chętnie wybierana przez kobiety odżywka do rzęs Quickmax to produkt, który skupia się na działaniu wzmacniającym. Dodaje rzęsom elastyczności i gładkości w tydzień, co ułatwia późniejszy makijaż. Ma większą niż standardowa pojemność i charakterystyczne, złote opakowanie, którego wielkość i design odbiega nieco od standardów elegancji.

Właściwości Quickmax:

  • wydłuża, pogrubia i przyciemnia rzęsy
  • dba o utrzymanie rzęs w zdrowiu
  • zakotwiczając cebulki, zapobiega utracie rzęs

Serum do rzęs Quickmax to opatentowana kombinacja składników odpowiedzialnych za młodość i zdrowie rzęs. Konkretnie jest to połączenie enzymu EPM z kolagenem, kwasem hialuronowym, keratyną, alantoiną, witaminami, olejkiem pomarańczowym oraz ekstraktami roślinnymi m.in. z pokrzywy i pszenicy. Skład jest w miarę naturalny, choć znajdą się w nim także średnio dobre dla rzęs składniki np. alkohol w postaci gliceryny.

Działanie Quickmax potwierdzają badania kliniczne, jednak nigdzie nie ma informacji na temat ewentualnych testów bezpieczeństwa.

Dla kogo?

Quickmax to odżywka do rzęs odpowiednia dla każdej osoby, której rzęsy są osłabione i potrzebują wzmocnienia. Najlepiej działa stosowana na suche, kruszące się i zniszczone rzęsy, których stan związany jest ze starzeniem się, zabiegami przedłużania, permanentnym makijażem lub stosowaniem nietestowanych kosmetyków do makijażu.

Kształt aplikatora a sposób użycia

Na potrzeby wygodnej aplikacji odżywka do rzęs Quickmax wyposażona została w cienki pędzelek, który łatwo nabiera się i nakłada na powieki bezbarwne serum. Aplikator jest nieco szerszy niż spotykane w innych produktach, co może wpływać trochę na precyzję. Przed użyciem Quickmax należy dokładnie umyć twarz i osuszyć ją ręcznikiem. Serum nakłada się na linię rzęs i trzeba pamiętać o codziennej aplikacji, aby po upływie około miesiąca móc zauważyć pierwsze, delikatne zmiany w wyglądzie rzęs. Przed użyciem innych kosmetyków powinno się odczekać 2 minuty.

banner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *