Do góry

JA Piękna – Magazyn kosmetyczny

M2 Lashes – Następna z kolei

m2 lashes

Odżywka do rzęs M2 Lashes to połączenie eleganckiego czarnego flakonika ze zwariowanym kolorystycznie opakowaniem zewnętrznym. Produkt wspomaga wzrost rzęs i ogranicza ich nadmierne wypadanie w około 2 miesiące. Wybierany przez kobiety także dlatego, że sprzedawany jest wraz z gratisową dołączoną do letniego zestawu zalotką.

Właściwości M2 Lashes:

  • wspomaga naturalny wzrost rzęs
  • wzmacnia, zagęszcza, wydłuża włoski
  • ogranicza nadmierną utratę rzęs

Formułę produktu opracowano w taki sposób, aby zapewnić rzęsom dobre warunki do wzrostu za sprawą połączenia substancji aktywnej MDN stosowanej również w medycynie ze składnikami pielęgnacyjnymi. Odżywka do rzęs M2 Lashes zawiera kwas hialuronowy, biotynę oraz pantenol, które korzystnie wpływają na rzęsy. Skład jest jednak przepełniony wieloma substancjami, które sprawiają, że nie jest to do końca naturalna propozycja.

Inspiracją do stworzenia M2 Lashes były rozwiązania stosowane w medycynie, dlatego przed wypuszczeniem na rynek kosmetyczny odżywka została przebadana i przetestowana.

Dla kogo?

Odżywka do rzęs M2 Lashes to propozycja dla osób, które niezależnie od płci, wieku i problemów z rzęsami, chcą zapewnić im odrobinę wzmocnienia. Pomaga osłabionym rzęsom, które nadmiernie wypadają, mają tendencję do łamliwości lub kruszenia się. Po produkt mogą sięgnąć nawet osoby o wrażliwej skórze powiek lub z wadami wzroku.

Kształt aplikatora a sposób użycia

W przypadku serum do rzęs M2 Lashes również zastosowano aplikator w formie pędzelka, który ma ułatwiać nakładanie produktu na powieki. Od aplikatorów w konkurencyjnych produktach odróżnia go jednak to, że jest szerszy i mniej spiczasto zakończony. To niekorzystnie wpływa na precyzję codziennej aplikacji. Odżywka M2 Lashes powinna być stosowana raz dziennie na czystą i osuszoną skórę po demakijażu. Inne kosmetyki można nałożyć dopiero po wchłonięciu się formuły.

banner

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *