Do góry

JA Piękna – Magazyn kosmetyczny

Desery dla naszych ust

balsamy do ust - OrganiqueOrganique jest polską firmą bazującą na kosmetykach, których skład jest zawsze oparty na naturalnych produktach. Dzięki dbałości o nasze zdrowie oraz o środowisko, marka zyskała uznanie także za granicami naszego kraju.

Tym razem wprowadziła prawdziwą ucztę odżywczą dla naszych warg, czyli balsamy do ust.

Producent pomyślał o różnych preferencjach swoich klientów i udostępnił 4 wersje kosmetyku. Dwie z nich mają smak owocowy, a pozostałe są w wersji bardziej „smakołykowej”. W czerwonym opakowaniu znajdziemy aromat wiśni, w żółtym – pomarańczy, w niebieskim – kokosa, a w brązowym ukryta jest czekolada. Każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Największym atutem balsamów jest ich skład. Opiera się on wyłącznie na naturalnych olejkach. Dzięki temu tak korzystnie wpływa na nasze wargi. Po nałożeniu kremu na usta od razu odczuwamy przyjemne nawilżenie i przepiękny zapach. Jeśli będziemy go używać regularnie, możemy liczyć na długotrwałe efekty. Jedyne, do czego można się przyczepić, to samo opakowanie, bowiem kosmetyki są zamknięte w niewielkich słoiczkach. Ich wydobywanie może być utrudnione i mało higieniczne, ponieważ musimy palca zanurzyć w zawartości pudełeczka. Aplikacja może być szczególnie kłopotliwa dla pań o długich paznokciach, bo część balsamu wyląduje pod płytką paznokcia. Jedynym rozwiązaniem pozostaje użycie pędzelka.

Za 15 ml zapłacimy w cenie regularnej około 30 zł. Nie jest to dużo, biorąc pod uwagę, że kosmetyk ma naturalny skład. Do tego produkt jest bardzo wydajny, więc możemy z niego korzystać nawet przez pół roku.
Jeśli ktoś nie ma jeszcze w swoim posiadaniu balsamów Organique, powinien to jak najszybciej nadrobić. Tego wydatku na pewno nie pożałuje.

banner

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *